Kubek papierowy 120ml z nadrukiem

775,00 zł
Netto
Ilość

Pojemność całkowita: 120 ml
Sugerowana pojemność użytkowa: 100 ml
Materiał: papier
Zastosowanie: napoje gorące i zimne
Indywidualny nadruk już od 500 sztuk
Nadruk w kolorach CMYK
Możliwość umieszczenia QR kodu , prowadzącego do Twojej strony firmowejKubki 120 ml idealne do espresso i na degustacje

Kubeczki 100 ml to idealny produkt dla fanów gorącego aromatycznego espresso. Świeżo parzona kawa może być teraz twoim towarzyszem w każdej podróży i w każdym miejscu, w którym się znajdujesz. Kubki jednorazowe dają wiele możliwości. Kubki jednorazowe z nadrukiem sprawdzą się również jako kubek degustacyjny. Każda hostessa będzie dumna ze swojej pracy mogąc podawać klientom produkt do degustacji w pięknym papierowym kubku jednorazowym z nadrukiem. W dzisiejszych czasach, kiedy każdy obawia się wirusów, sklepowe degustacje stały się bardzo trudne do realizacji, a kubki jednorazowe z nadrukiem są produktem który znacznie je ułatwia. Spersonalizowany kubek jednorazowy z nadrukiem logo Twojej firmy, marki bądź hasła reklamowego przykuje uwagę każdego konsumenta.

Zamów na każdą okazję kubki jednorazowe z nadrukiem

Kubeczki są idealnym produktem dla kawiarni, restauracji typu fast food. Znajdą swoje zastosowanie w plenerowych barach jako alternatywa dla szklanych kieliszków. Serwowanie shotów nigdy nie było takie proste. Wieczory kawalerskie dzięki kubkom jednorazowym z nadrukiem będą o wiele łatwiejsze, a sprzątanie po nich ograniczy się do worka na śmieci. Kubki papierowe z nadrukiem będą świetną dekoracją i uzupełnieniem każdej imprezy, szkolenia czy warsztatów.

Kubek jednorazowy z nadrukiem może zawierać ważne informacje, w QR kodzie możesz zaszyć link do materiałów edukacyjnych, bądź zdjęć z imprezy. Uczestnik zabierając kubek jednorazowy z nadrukiem do domu będzie jeszcze kilka dni wspominał to wydarzenie.

Najwyższa jakość i szybka realizacja

Kubki 100 ml to nasz produkt o najmniejszej pojemności, są przeznaczone do kontaktu z żywnością, więc nie musisz się o nic obawiać. Kubki jednorazowe z nadrukiem są wykonane w takiej technologii, że nadruk jest ekologiczny i bezpieczny. Są wykonane z grubej tektury, przez to są sztywne i wytrzymałe. Kubki jednorazowe z nadrukiem dają Ci nieograniczone możliwości. Możesz nadrukować na nich wszystko co chcesz, dzięki czemu wyróżnisz się z tłumu i zapadniesz w pamięć ich użytkownikom. Wystarczy, że złożysz zamówienie i prześlesz nam swój projekt graficzny – nie musi być zaawansowany, może to być np. same logo lub hasło reklamowe. Zapewniamy wysoką jakość i szybką realizację zamówienia.

KP 120ml
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.